O firmie

ZARYS  HISTORYCZNY Firmy PHU STARKOP L. Kucharski Sp. Jawna

Początki działalności firmy PHU STARKOP Leszek Kucharski Spółka Jawna sięgają roku 1991, kiedy to w wyniku wygrania konkursu ogłoszonego przez ówczesne Zakłady Starachowickie STAR SA na prowadzenie sklepu firmowego producenta samochodów ciężarowych marki STAR, grupie doświadczonych pracowników różnych specjalności powierzono zadanie dystrybucji części zamiennych do ciężarówek STAR wszystkich odmian  dla klientów  indywidualnych.

Po przekształceniach, od roku 1993 Spółka STARKOP funkcjonuje w stałym składzie osobowym stając się na przestrzeni trzech ostatnich dekad firmą wiodącą  na rynku części zamiennych do nieprodukowanych już pojazdów ciężarowych marki STAR, realizującą zamówienia o wartości znacznie przekraczających 1 mln zł. każda, w szczególności do odbiorcy z sektora obronności kraju,  posiadającego na wyposażeniu pojazdy wyprodukowane w starachowickiej fabryce, jak również dla odbiorców  z energetyki cieplnej w przedmiocie  kopalń węgla brunatnego i odbiorców detalicznych.

Wzorowe wywiązywanie się z zawartych umów na realizację części zamiennych potwierdzają  liczne  listy referencyjne polecające jednostkom gospodarczym  współpracę  z  firmą PHU STARKOP L. Kucharski Sp. J.

Firma nasza od szeregu lat posiada certyfikaty ISO 9001:2015-10 i AQAP 2110:2016 potwierdzające wdrożenie i funkcjonowanie systemu zarządzania jakością w zakresie prowadzonej działalności.

Spółka Jawna PHU STARKOP L. Kucharski zarejestrowana jest  w Sądzie Rejonowym Wydział X Gospodarczy w Kielcach pod numerem KRS 0000058148.

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w części zamienne STAR wszystkich odmian o sprawdzonej jakości i wymaganych parametrach technicznych   pochodzących od uznanych  wytwórców i rzemieślników.

Znaczna część zgromadzonych  przez nas zapasów pochodzi z wykupu stanów magazynowych części samochodowych przeznaczonych do pierwszego montażu produkowanych ciężarówek w Zakładach Starachowickich STAR SA.

Firma  PHU STARKOP prowadzi także sprzedaż internetową.

W ciągłej sprzedaży posiadamy około 10.000 pozycji asortymentowych na stanie magazynowym i ponad 20.000 pozycji  kartotekowych.

Niskie ceny sprzedaży części zamiennych oraz praktycznie w 100% realizacja zamówień sprawiają, że możemy poszczycić się dużą ilością stałych kontrahentów (hurtownie, sklepy detaliczne na terenie całego kraju) w pełni zadowolonych z oferowanych usług.

Naszym atutem jest fachowa i wszechstronna obsługa stałego od lat personelu, a także fachowe doradztwo  spotykające  się  z uznaniem  i podziękowaniem ze strony klientów.

Zaplecze techniczne, środki transportu, a także najwyższej klasy warunki przechowywania towarów w nowocześnie wyposażonej hali magazynowej świadczą  o  wysokiej  kulturze sprzedaży, a idealna lokalizacja  firmy bezpośrednio  przy  DK 42   sprzyja dokonywaniu zakupów i  ….

ZAPRASZAMY